Vi tilbyder et uforpligtende møde
Møteform

Be om uforpligtende møde

Sending

SMART RETUR DANMARK A/S

PERSONALE I DANMARK

 

Henrik Skøtt

Landechef

+45 40229788

henrik@smartretur.dk

 

Malou Stendevad

Key Account Manager

+45 26279788

malou@smartretur.dk

 

Allan Johansen

Lagerchef

+45 28199351

allan@smartretur.dk

 

Josephine Faber

Ordrekontor

+45 40284604

josephine@smartretur.dk

 

Mette Thulstrup Jessen

Administration

+45 26498574

mette@smartretur.dk

 

Kenny

Lager

 

Normunds

Lager

 

Rihards

Lager

 

Rudolfs

Lager

PERSONALE I SVERIGE

 

Svante Evertson

VD

+46737651205

svante@smartretur.se

 

Henrik Lundqvist

Logistikchef

+46702915055

henrik@smartretur.se

 

Rosanna Hedström

Salgsassistent

+46723971020

rosanna@smartretur.se

 

Kim Jonsson

Transportkoordinator

+46 728873025

kim@smartretur.se

Agneta Göranson

Transportkordinator

+46 72 8873027

agneta@smartretur.se

PERSONALE I NORGE

 

Søren Eriksen

Adm. direktør

+47 911 99 815

soren@smartretur.no

 

Daniel Østbye

Nordisk salgschef

+47 954 09 475

daniel@smartretur.no

 

Jan Erik Skovdahl

Økonomidirektør / CFO

+47 481 15 180

jes@smartretur.no

 

Per Ivar Vinju

Key Account Manager

+47 474 57 054

per.ivar@smartretur.no

 

Tom Finnanger

Senior logistik coordinator

+47 979 53 400

tom@smartretur.no

 

Bjørn Talseth

Leder Midt-Norge

+47 905 88 280

bjorn@smartretur.no

 

Bente Smerud

Autoriseret regnskabsfører/ økonomikonsulent

+47 938 60 200

bs@smartretur.no

 

Pia Elisabeth Hansen

Økonomikonsulent

+47 936 91 093

peh@smartretur.no

 

Daniel Ekløf

Logistik coordinator

+47 918 37 517

daniel.eklof@smartretur.no

 

Steinar Jensen

Lagerchef

+47 916 18 627

steinar@smartretur.no

 

Carson Derek Bakke

Transport coordinator

+47 928 03 636

carson@smartretur.no

 

Eddie Anozie

Lager

 

Twelde Kesete Haile

Lager

Nadia Talia

Økonomi- og IT-konsulent

+47 975 34 081

nadia@smartretur.no

Siv Romanich

IT- og Logistikdirektør

+47 920 90 340

siv@smartretur.no

BESTYRELSE

 

Søren Eriksen

Adm. direktør

+47 911 99 815

soren@smartretur.no

Johannes Sundet

Bestyrelsesformand

Martin Andresen

Ejer / bestyrelsesmedlem

 

Thomas Berntsen

Bestyrelsesmedlem